CLAAS esitleb APS HYBRIDi peksusüsteemiga kombaini TUCANO 560

CLAAS esitleb APS HYBRIDi peksusüsteemiga kombaini
CLAAS esitleb APS HYBRIDi peksusüsteemiga kombaini TUCANO 560

CLAAS täiendab TUCANO teraviljakombainide seeriat uue võimsa, kuid kompaktse mudeliga 560. Uus mudel on saadaval 2017. aasta koristushooajaks.

Nagu mudelil TUCANO 570, on ka mudelil TUCANO 560 järele proovitud APS HYBRID SYSTEMi lahendus, mis ühendab tangentsiaalse APS-peksusüsteemi ja ROTO PLUSi järelsepareerimissüsteemi, saavutades suure jõudluse ning erakordselt hoolsa kõrrekäitluse.

Parem läbilaskevõime tänu APS-peksusüsteemile. Uue mudeli APS-peksusüsteem paistab silma oma suure läbilaskevõime ja püsivalt suure jõudlusega. Selle süsteemi põhieelis seisneb asjaolus, et viljamass kiirendatakse kiiruselt 3 m/s kallakus sujuvalt kiiruseni 20 m/s peksutrumlis. See erakordne kiirus tekitab suure tsentrifugaaljõu, mis võimaldab peksuprotsessi ajal terasid optimaalselt eraldada. Lisaks sellele tagatakse isegi rasketes oludes ühtlane ja kiire materjalivoog.

Hoolikas kõrrekäitlus. APS-peksusüsteemi ja ülitõhusa ROTO PLUSi järelsepareerimissüsteemi kombinatsioon annab klahvpuisturitega süsteemi ees eelise. Suur üksikrootor, mida kasutatakse ROTO PLUSi järelsepareerimissüsteemis ja mille läbimõõt on 570 mm, tekitab tugeva tsentrifugaaljõu isegi väiksel kiirusel, muutes järelsepareerimise eriti tõhusaks.

Kompaktsed mõõtmed ja suur võimsus. TUCANO 560 märkimisväärne eelis on asjaolu, et see masin on mõõtmetelt kompaktne, aga samas võimas. Selle saavutamiseks on kasutatud tõhusat ja energiasäästlikku APS HYBRID SYSTEMi lahendust ning 313 hj Mercedes-Benzi mootorit. See võimaldab uues mudelis ühendada kuueklahvilise masina jõu viieklahvilise masina suurusega.
800 mm rehvid ja alla 3,50 m jääv transpordilaius ei tekita maanteesõidul vajadust saateauto järele.

Parendatud puhastussüsteem kõigile TUCANO mudelitele. Selleks et tagada optimaalne terade puhastamine, kasutab TUCANO 560, nagu ka kõik teised selle seeria mudelid, alussõela, millel on uus kuju ja madalam nurk. Tänu sellele langevad terad alussõelast läbi kergemini ja järelpeksusüsteemis on maht väiksem, hoolimata alussõela pisematest avadest.
Mudelite 450 ja 570 terapunkrit on veelgi suurema tootlikkuse nimel 1000 liitri võrra suurendatud: nüüd mahub sinna 10 000 liitrit.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised