• 21.12.16, 10:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maaeluminister Tamm võtab tööle kaks nõunikku ja loob nõuandva kogu

Maaeluminister Tarmo Tamm võtab tööle kaks nõunikku ja loob ministeeriumi juurde kuni seitsmest põllumehest koosneva nõuandva kogu.
Maaeluminister Tamm võtab tööle kaks nõunikku ja loob nõuandva kogu
  • Maaeluminister Tamm võtab tööle kaks nõunikku ja loob nõuandva kogu
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
"Võtan tööle kaks nõuniku ja praegu käivad läbirääkimised," ütles kekesrakondlasest Tamm esmaspäeval BNS-ile. Kandidaatide nimesid ta ei öelnud, kuid lisas, et tegemist on valdkonna spetsialistidega.
"Lisaks tuleb ministeeriumisse ministrit nõustav kogu, mis koosneb viiest kuni seitsmest põllumehest," sõnas Tamm. "Nad ei hakka igapäevaselt ametis olema ja ka neid me praegu valime. Mingi nimekiri on olemas, aga ma ei taha nimesid öelda seni kui asi pole ametlik."Eelmine maaeluminister Martin Repinski võttis tööle neli nõunikku, kellest üks lahkus ametist enne ministri 18 päeva pikkuseks kujunenud ametiaja lõppu ja kolm lahkusid koos ministriga.Tarmo Tamm on BNS-ile öelnud, et ta ei välista mõne Repinski nõuniku taas tööle võtmist..Allikas: ERR

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 13:15
Eesti vili maailmamerel: Scandagra lastis laeva, mis viis Hispaaniasse rekordilise koguse nisu
Muuga sadamas laaditi hiljuti laev MV GREEN K MAX 1, mille pardale paigutati 68 500 tonni Eesti nisu. See on erakordne maht, mis näitab nii kodumaise teraviljasektori jõudu kui ka ekspordivõimekust. Scandagra Eesti viljaäri juht Marge Pähkel rõhutab, et taoline operatsioon eeldab sujuvat koostööd kogu väärtusahela ulatuses, head koostööd kokkuostjate vahel ja näitab, et Eesti suudab konkureerida maailma suurimate viljaeksportijatega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele