Autor: Meelika Sander-Sõrmus • 10. jaanuar 2017
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

eAgronom kutsub põllumehi koolitusele

eAgronom kutsub põllumehi koolitusele
Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Kätte on jõudnud taimekaitsevahendite tellimise aeg ja seoses sellega on oluline koostada taimekaitseplaan, mis vastaks ettevõtte vajadustele.

Taimekaitseplaani koostamine on põllumehele aga iga-aastane peavalu. Tuleb ju jälgida, mis materjale võib omavahel segada, mis normidega tuleb materjale panna, millised materjalid on taimekaitsevahendite registris ja nii edasi. Taimekaitse planeerimisele ja paljudele teistele põllumajandusettevõtte haldamise probleemidele pakub lahendust Eesti põllumeeste loodud tarkvara eAgronom. paika pannud juba järgmise hooaja harimistööd, väetusplaani ja taimekaitseplaani, et tellida lattu vajaminevad materjalid või esitada pangale 2017. aasta finantsplaan. Põlluraamatu täitmiseks tuleb vajutada töö lihtsalt tehtuks, mille põhjal eAgronom ise PRIA-le sobiva põlluraamatu koostab. tulemas mitmeid koolitusi üle terve Eesti, kus just taimekaitseplaanidele keskendutakse. Koolitusel koostatakse ühiselt taimekaitse-, väetus- ja tööplaan, mille hiljem spetsialistile ülevaatamiseks esitada saab. Kusjuures ka programm ise annab infot erinevate materjalide omapärade kohta. .

Tegemist on põllumajandusettevõtte juhtimise tarkvaraga, millest joonistub välja ka põlluraamat. Paljud põllumehed on eAgronomis

Jaanuaris on eAgronomil

Esimene koolitus toimub juba homme,11. jaanuaril, Tartus. Koolitused on kõikidele huvilistele tasuta ja koolitusele registreerida saad järgnevalt lingilt - eAgronomi koolitus

Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751