Fotod: Dimediumi XXI aastasümpoosion

Fotod: Dimediumi XXI aastasümpoosion
Fotod: Dimediumi XXI aastasümpoosion

26. jaanuaril toimus Tartus, Eesti Rahva Muuseumis, Dimediumi XXI aastasümpoosion, mis ühendas seekord jõud Dimediumi Taimekasvatuse Talvekooliga.

Seega toimus üritus ERMi kahes saalis, kus ühes lahati piimalehmade terviseteemasid ja räägiti silotegemisest ning teises saalis jagati taimekasvatuse tarkusi.

Kui me oleme harjunud mõtlema Dimediumist kui veterinaarfirmast, siis nüüd on sellele osale lisandunud tugev taimekasvatuspool – juba mõnda aega ollakse turul Anfisco väetistega.
Eilsel sümpoosionil toimunud taimekasvatuse õppepäeval jagas BASFi esinaja Alo Põldmaa infot nende uute toodete kohta ning andis häid soovitusi taimekaitsevahendite pritsimistöödeks.
ADFi juhataja Mikk Mehide selgitas lahti AIRINOVi droonide kasutusvõimalused.
Zemdirbiu Konsultaciajas UAB direktor Ernestos Prasauskas tegi selgeks, kuidas taimefüsioloogiast lähtuvalt leida õige aeg leheväetiste kasutamiseks.

Loomakasvatusest huvitunud said teada kuidas veiste viirushaigustega, mis võivad farmerile väga kulukas minna, võidelda. Sellest rääkis Kerli Mõtus Maaülikoolist. Ning veel toimus põhjalik arutelu silotegemise ümber. Teadusliku poole tõi kuulajateni Andres Olt Maaülikoolist ning praktiku kogemusi jagasid Märt Riisenberg Kehtna Mõis OÜst ning Edda Vahtramäe Laatre Piim OÜst.

 

Oli tore, asjalik ja huvitav päev. Põhjalikumalt toimunust saate lugeda lähiajal meie veebist.

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised