Fotod: Intrac avas Tartus Põhjamaade moodsaima teeninduskeskuse

Fotod: Intrac avas Tartus Põhjamaade moodsaima tee
Intrac Eesti ASi juhatuse esimehe Tanel Teimanni sõnul on uus teeninduskeskus...

Eesti juhtivaid põllumajandus-, ehitus- ja metsamasinate müüjaid Intrac Eesti AS pidas 21. aprillil Tartus Maamessi raames maha oma uusima esinduse suure avamispeo.

Sündmusel osalesid ettevõtte suurkliendid. Külaliste meelt lahutas Singer Vinger, õhtut juhtis Urmas Vaino.

Intraci uus hoone asetseb Eesti Maaülikooli ja Tartu Näituste messikeskuse ehk Maamessi toimumisala naabruses Rohelises Pargis, mis koondab esmakordselt Eestis põllumajandus- ja metsandusettevõtete büroo-, kaubandus- ja teenindushooned.. „Intrac katab kogu rasketehnika vajaduse, müüme nii Massey Fergusoni traktoreid, John Deere metsamasinaid, Manitou teleskooplaadureid, Case ehitusmasinaid kui BOMAG teede-ehitusmasinaid. Meie esindused on Eestis viies kohas. Lisaks masinate müügile pakume kvaliteetset teenindust,“ tutvustas firmat Teimann. Tartu esinduse asukohaga ja võimalustega mida uus hoone pakub, oli ta väga rahul. „Paiknedes Tartu linna piiril, oleme kergesti leitavad igale kliendile.“

Rõhk heal järelteenindusel. „On ju teada see, et esimese masina müüb müügimees aga järgmised just järelteenindus. Viimase kolme aastaga, mil ma olen seda firmat juhtinud, on selles osas just suurimad muutused. Oleme reaalselt vahetanud välja kogu järelteeninduse meeskonna, sest põhimõtted ja lähenemine ei olnud varem see, mida ootasime – olime nagu ajale jalgu jäänud. Klient tahab täislahendust, ta tahab tegeleda oma asjadega ja meie tööks on tegeleda tema masinaga,“ rääkis Teimann, kes nüüdse meeskonnaga on saavutanud soovitud tulemuse.

Intraci Tartu esinduse avamisele oli tulnud ka väliskülalisi. INTRAC Groupi juhatuse esimees Carl Leijonhielm tõi välja selle, et Tartu esindus on esimene Baltimaades, mis on rajatud väljaspoole riikide pealinnu. „See investeering võimaldab meil piirkonniti pakkuda parimat teenindust. Nii nagu hoone on ehitatud kvaliteetselt ja püsib kaua, saab olema ka meie koostöö pikaajaline,“ lausus Leijonhielm.

John Deere Forestry äri- ja arendusjuht Pekka Leppänen oli samuti Eesti põllu- ja metsamehi tervitama tulnud. „Minu jaoks on kõige olulisemad just kliendid, neile mõeldes on see kõik ju siin tehtud. Lisaks headele masinatele, mida siit osta saab, on minu jaoks tähtsal kohal ka järelteenindus ja selle kvaliteet,“ lausus Leppänen, kes oli veendunud heas koostöös John Deere Forestry ja Intraci vahel.

Massey Fergusoni Kesk-Euroopa ja Skandinaavia ärisuuna juht Jens Christian Otte tervitas külalisi lühidalt ja kinnitas eelpoolräägitut. „Uus keskus annab uued võimalused ja koos edasi minnes saadakse kindlasti veel paremaid tulemusi,“ täiendas Otte.

Praktikapartner rasketehnika vallas. Intrac ja Kehtna Kutsehariduskeskus on pikaajalised partnerid. Seepärast tuli põllu- ja metsamehi tervitama ka kooli tehnikavaldkonna juht Ülo Kannelmäe. „Intrac on meie koolile hea partner. Aeg läheb edasi ja tehnika areneb ja Intrac on meil aidanud luua tänapäevaseid õppekavasid ja on ka meie kooli hea praktikapartner. Selle koostöö läbi saab kasu nii Intrac tööjõu järelkasvu näol, kui meie kooli õpetajad,“ lausus Kannelmäe ja lisas, et väga oluline on saada tagasisidet õppeprogrammide praktikas rakendamisele. „Meie kool on ainuke, kes koolitab rasketehnikaspetsialiste. Eesti on võtnud omaks kutseeksamite süsteemi ja meie kooli lõpetajad on selle eksami heal tasemel läbinud. Siin on suur osa ka Intracil.“

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised