Kverneland tõi turule kaks uuendust

Kverneland tõi turule kaks uuendust
Kverneland tõi turule kaks uuendust

Et saavutada suurt tootlikkust, on tänapäeva põllumeestel vaja efektiivseid ja lihtsalt juhitavaid masinaid. Lisaks masinate tootlikkusele ja suurtele saakidele on vaja ka kokku hoida väetisi, kemikaale ja seemneid. Nende nõudmiste täitmiseks on Kverneland välja töötanud universaalse terminali IsoMatch Tellus Pro ja välise programmeeritava juhtkangi IsoMatch Grip.

IsoMatch Tellus PRO - PRO 12“ ekraaniga terminal on optimaalne „kõik-ühes“ lahendus, mis sisaldab endas ka automaatrooli. See on keskus, kuhu on ühendatud kõik ISOBUS masinad ja kus töötavad ka täppisviljeluse tarkvara programmid. Tänu automaatsele sektsioonide juhtimisele ja muutuva normiga töötamisele võimaldab ta masinatest ja saagist pigistada välja maksimumi ning aitab kokku hoida väetisi, kemikaale ja seemneid. Tänu oma unikaalsele kahe-ekraanilisele ehitusele annab ta võimalusele üheaegselt jälgida korraga kahe masina ja/või rakenduse tööd.

IsoMatch Grip on lihtsalt käsitsetav seade, mis on loodud mugavaks ja efektiivseks masinate juhtimiseks. Iga masina saab allutada oma soovi järgi toimivaks. ISOBUS masina jaoks on võimalik luua käsud oma soovi kohaselt ning need säilitatakse vastavas masinas, mis teeb selle rakendamise veelgi mugavamaks. IsoMatch Grip on spetsiaalselt loodud koostööks ISOBUS terminalidega nagu IsoMatch Tellus, IsoMatch Tellus GO ja IsoMatch Tellus PRO.

Täpsemalt saad toodete kohta lugeda SIIT.
Kvernelandi esindaja Eestis on Dotnuva Baltic AS.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

LAANEKURU OÜ otsib sihikindlat TEGEVJUHTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

15. aprill 2019

Uudised