Autorid: Põllumajandus.ee , põllumajandus.ee • 15. detsember 2017

MES maksab üliõpilastele ühekordset stipendiumi

MES maksab üliõpilastele ühekordset stipendiumi
Autor: Postimees/Scanpix
Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) maksab ka sel aastal ühekordset õpitoetust, mis on mõeldud Eesti Maaülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli maamajandusega seotud õppekavade üliõpilastele.

Ühekordse õpitoetuse suurusega 500 eurot said kaks Eesti Maaülikooli tudengit: Kristjan Täll, kes õpib metsanduse eriala kolmandal kursusel ning Liis Kullamaa, kes õpib maaehituse eriala viiendal kursusel.

Toetuse taotlemiseks tuli õpilasel täita ankeet, kus toodi välja oma erialane tegevus nii koolis kui kooliväliselt ning kirjutati essee, kus selgitati, kuidas seotakse oma tegevuse maaeluga nüüd või tulevikus. Lisaks arvestati keskmist hinnet ning kooli soovituskirja.

„Selle aasta stipendiumi saajaid iseloomustab erialale pühendumus, positiivsus ja aktiivne tegelemine erialase valdkonnaga,“ kiitis Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) juhatuse esimees Raul Rosenberg ühekordse õpitoetuse saanud üliõpilasi.

Toetuse saajad määrab komisjon, kuhu kuuluvad Maaelu Edendamise Sihtasutuse, Maaeluministeeriumi, Eesti Põllumeeste Keskliidu, Eestimaa Talupidajate Keskliidu, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja, ajalehe Maaleht ning sihtasutuse Erametsakeskus esindajad.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Bruno Aleksander DominguesReklaamimüügi projektijuhtTel: 566 64 616