Baltic Agro Machineryst sai Fliegl esindaja Eestis

Baltic Agro Machineryst sai Fliegl esindaja Eestis
Baltic Agro Machineryst sai Fliegl esindaja Eestis

Euroopa suurim põllumajanduslikke haagiste tootja Fliegl Agrartechnik GmbH on esindatud kogu Euroopas, samuti Aasias, Aafrikas ja Ameerikas. Alates aprillist on Fliegli kaubamärgi esindaja Eestis Baltic Agro Machinery OÜ.

Fliegli tehnika valmib Saksamaal Mühldorfis asuvas tehases. Eesti põllumees tunneb Fliegli kui kvaliteetsete põllumajanduslike haagiste tootjat.

Baltic Agro Machinery pakub kogu Fliegli tootevalikut: lükandseinaga universaalhaagised, lisaseadmeid universaalhaagistele, platvorm- ja palliveohaagiseid, kallurhaagiseid, sõnnikulaotureid ning lägatankereid ja -laotusseadmed. Lisaks pakutakse veel ka Fliegl Agro-Centeri poolt toodetud lisaseadmeid kasutamiseks traktori, frontaallaaduri või teleskooplaaduri küljes.

„Fliegli enimmüüdud lahendus on lükandseinaga universaalhaagis, mis on loodud kõikvõimalike materjalide transpordiks, näiteks teravilja, tahkesõnniku või rohu- ja maisisilo veoks. Universaalhaagist saab lisaseadmete kasutamisega muuta sõnnikulaoturiks või ümberlaadimishaagiseks vastavalt kliendi soovile,“ ütles Baltic Agro Machinery OÜ haakeseadmete tootejuht Kristjan Ruusamäe ja lisas, et nende firma pakub ka Fliegli tehnikale varuosi ning muidugi hooldust.

Fliegli enimmüüdud lahendus on lükandseinaga universaalhaagis
Fliegli enimmüüdud lahendus on lükandseinaga universaalhaagis

Ruusamäe kutsus põllumehi sel nädalal toimuvale Maamessile tehnikat uudistama. “Maamessil saab näha universaalhaagist FLIEGL GIGANT ASW271, palliveohaagist DPW 180B ning mõningaid lisaseadmeid. Fliegli leiab Maamessi välialalt stendist VP220,“ sõnas ta.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised