Fotod: Machinery Festil esitleti uut tehnikat

Esimene julge tõstukiproovija
Esimene julge tõstukiproovija

17. oktoobril korraldas Baltic Agro Machinery müügipäeva „Machinery Fest 2018“. Üritus toimus Baltic Agro Tartu esinduses. Päeva tipphetkeks oli uue tootegrupi esitlus.

Müügipäeva võib pidada igati edukaks, sest palju pakutavat põllu- ja aiatehnikat leidis uue omaniku. Näiteks oli pakkumises viis erinevat John Deere ratastraktorimudelit, valik Köckerlingi kultivaatoreid, Bergmanni haagised ja John Deere aiatehnika. Samuti oli võimalus vormistada uueks põlluhooajaks tellimusi taimekaitsepritsidele, kombainidele ja ruloonpressidele.

Päeva tipphetkeks oli uue tootegrupi esitlemine. Alates 1. oktoobrist on Baltic Agro Machinery KRAMERi põllumajanduslike ratas- ja teleskooplaadurite ametlik esindaja Eestis.

Baltic Agro Machinery tootejuhi Janno Brobergi sõnul on nende tootevalikus nii rataslaadurid, teleskooprataslaadurid kui teleskooplaadurid. „KRAMERi ajalugu ulatub aastasse 1925 kui vennad Kramerid valmistasid Saksamaal Gutmandingendis esimese 4-hobujõulise bensiinimootoriga väiketraktori. 1940. aastal alustati traktorite seeriatootmisega. Esimene rataslaadur valmis aastal 1957 ning 1987. aastal valmistati esimene nelja ratta pööramisega rataslaadur. Peale seda on ehitus- ja põllumajanduslike rataslaadurite areng läbinud mitmeid innovaatilisi uuendusi,“ tutvustas firmat Broberg.

KRAMERi tooted valmivad Pfullendorfi Saksamaa tehases, kus nüüdseks toodetakse üle 5500 masina aastas ja töötajaid on ettevõttes 500 ringis.
Müügipäeval esmaesitleti teleskooplaadurit KT447, millel on DEUTZi mootor võimsusega 100kW. Masina tühimass koos standard kopaga on 8000 kg ja selle tõstevõime 7 meetri kõrgusele on 4400 kg. Lisainfot pakutavate laadurite kohta leiad SIIT.

Janno Broberg lisas, et Baltic Agro Machinery pakub lisaks laaduri müügile ka masinate järelhooldust ja teenindust.

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised