• 02.04.19, 09:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

PMK kutsub ettevõtjaid täitma teadmussiirde teemalist küsitlust

Leia põllutööde vahelt aega küsimustiku täitmiseks.
  • Leia põllutööde vahelt aega küsimustiku täitmiseks.
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Põllumajandusuuringute Keskus (PMA) alustas 27. märtsil ettevõtjate küsitlemist teadmussiirde teemal. Küsitlusele saab vastata 5. aprillini.
Veebiküsitluse eesmärgiks on uurida põllumajandustootjate arvamust kasutatavate teadmussiirde võimaluste kohta.
Veebiküsitluses osalemiseks saadeti kutse ligi 2 tuhandele põllumajandustootmise ja toidutöötlemise valdkonnas tegutsevale ettevõttele üle Eesti.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Veebiküsitluses osalemise üleskutse on saadetud valimisse sattunud ettevõtjatele igaühele personaalse lingina.
Teadmussiirde küsitluse põhifaktid:
•küsitlusse on kaasatud 2000 ettevõtet, fookuses on põllumajanduse ja toiduainetööstuse sektori ettevõtjad
•küsitlus on veebipõhine, valdavalt valikvastustega
•vastamine võtab aega kuni 10 minutit
•vastamist saab vajadusel katkestada ja jätkata sobival ajal, soovi korral saadetakse vastajatele küsitluse kokkuvõte e-postiga
•küsitlus viiakse läbi 27.03-5.04.2019
Teadmussiirde uuringu lühiinfo on avaldatud Põllumajandusuuringute Keskuse veebilehel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Keskus kutsub ettevõtjaid, kes on valimis, leida aeg vastamiseks. Ette suur tänu!
Kogutud andmeid ei avaldata isikustatud kujul ning kasutatakse üksnes üldistatuna. Küsimustikule vastates on võimalus kaasa rääkida Maaeluministeeriumi poolt järgmise eelarveperioodi teadmussiiret toetavate meetmete planeerimisele.
Lisainfo ja kontakt:
Põllumajandusuuringute Keskus
Maamajanduse analüüsi osakond
Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa
E-post: [email protected]

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.09.25, 12:14
Kuldne tund ja nutikas tehnoloogia: tänapäeva farmid kasvatavad tervemaid vasikaid
Vasika elu algus määrab tema tuleviku. Kui veel mõnikümmend aastat tagasi piisas sellest, et loom sai sooja ja piima, siis tänane teadmine ja tehnoloogia on muutnud vasikakasvatuse palju täpsemaks ning kontrollitumaks. Farmides räägitakse „kuldse tunni“ olulisusest ja automatiseeritud söötmissüsteemidest, mis on vähendanud haigusi ja muutnud töö inimestele kergemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele