• 28.12.20, 10:25

Ameeriklased ennustavad põllumajandustoodangu vähenemist Euroopa Liidus

Kui Euroopa Komisjon ei ole seni avaldanud põhjalikke mõjuhinnanguid sel aastal välja pakutud „Talust taldrikule“ ja elurikkuse strateegiate kohta, siis ELi suurim kaubanduspartner USA on pidanud oluliseks neid analüüsida.
Toidupuudus kasvab märkimisväärselt 76 riigis, eriti Aafrikas.
  • Toidupuudus kasvab märkimisväärselt 76 riigis, eriti Aafrikas.
  • Foto: Unsplash
USA põllumajandusministeeriumi (USDA) avaldatud dokumendis öeldakse, et strateegiad kujutavad endast olulist muutust ELi toidu- ja põllumajanduspoliitikas, millel on vastavalt fundamentaalne mõju EL-i põllumajandussektori struktuurile ja tootlikkusele. Kuna EL on peamine põllumajandustootja ja rahvusvahelises põllumajanduskaubanduses osaleja, mõjutab see poliitiline nihe tõenäoliselt rahvusvahelisi põllumajandusturge ja sellest tulenevalt laiemat toidu- ja põllumajandussüsteemi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 06:54
Cordulus põlluilmajaam - targemad otsused ja kulude kokkuhoid
Baltic Agro täisautomaatne põlluilmajaam Cordulus aitab põllumehel teha õigeid valikuid - leida külviaja, jälgida taimede kasvu, kontrollida kahjureid ning koristada, kui saak on küps. Ilmastiku kohta saadud andmete kasutamine aitab suurendada põllul tehtavate tööde tõhusust, vähendada kulusid ja säästa aega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele