Juba teist kevadet on maailmas levimas koroonaviirus, mistõttu on paljud inimesed kolinud linnast maale ning soovivad ise kasvatada köögivilju oma toidulaua rikastamiseks. Kuna aianduspoed on praegu kinni, on hakatud kasutama võimalust tellida seemned internetist.
Piirangud on kehtestatud kõikvõimalike haiguste Eestist eemale hoidmiseks.
  • Piirangud on kehtestatud kõikvõimalike haiguste Eestist eemale hoidmiseks.
  • Foto: Unsplash
Sellest, kust ning mis liiki seemneid ja taimi saab tellida, annab Maablogis ülevaate Maaeluministeeriumi taimetervise osakonna peaspetsialist Merjan Savila.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 14:06
Kui hea põllu- või metsamaa tuleb müüki, on iga päev arvel
Kui õige maatükk satub turule või hooajatöödeks on raha vaja kohe, ei pruugi pank sama tempoga kaasa tulla. Hüpoteeklaen AS-i laenuvaldkonna juhi Andrus Soodla sõnul aitab sellises olukorras sildrahastus – lühiajaline ärilaen, mis annab võimaluse tehing ära teha ja hiljem rahastus rahulikult ümber korraldada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele