• 30.06.21, 13:15

Viljandi- ja Jõgevamaa põllumajandusse investeeritakse ligi 30 miljonit eurot

Silikaat Grupp investeerib oma tegevuse laiendamiseks kümne aastaga kuni 160 miljonit eurot, millest ligi 30 miljonit investeeritakse Viljandi- ja Jõgevamaal tegutsevatesse põllumajandusettevõtetesse.
Grupi Põhja-Sakala ja Põltsamaa vallas tegutsevates põllumajandusettevõtetes laiendatakse ja tänapäevastatakse peamiselt piimatootmist, kus fookuses on eelkõige loomade heaolu.
  • Grupi Põhja-Sakala ja Põltsamaa vallas tegutsevates põllumajandusettevõtetes laiendatakse ja tänapäevastatakse peamiselt piimatootmist, kus fookuses on eelkõige loomade heaolu.
  • Foto: Äripäev
Grupi Põhja-Sakala ja Põltsamaa vallas tegutsevates põllumajandusettevõtetes laiendatakse ja tänapäevastatakse peamiselt piimatootmist, kus fookuses on eelkõige loomade heaolu. Piimatootmise laiendamiseks suunatud investeeringud teostatakse ettevõtete Mangeni PM OÜ ja Õnne Piimakarjatalu OÜ tegevuse raamides ning investeeringutega luuakse ka uusi töökohti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 17:12
Dieci teleskooplaadur – innovatiivne, võimas ja ülimalt mugav
Teleskooplaadurid sobivad oma universaalsuse ja mitmekülgsuse poolest erinevatesse valdkondadesse nagu põllumajandus, ehitus, tööstus ja logistika, jäätmekäitlus, kommunaalteenused ja teehooldus, sadamad ja ladustamisplatsid, sündmused ja messid. Tehnikamüüja Forklift OÜ müügiosakonna juht Rivo Vinogradov soovitab teleskooplaaduri valikul jälgida masina võimekust ja kasutajasõbralikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele