• 21.10.21, 12:15

Simmo Kruustük: täissuitsuvorstist võiks saada meie järgmine suur edulugu

Järgmisel aastal tähistab Nõo Lihatööstus oma 30. tegutsemisaastat. Ettevõte sai loodud 1992. aastal Nõo kolhoosi vorstitsehhi ruumides ning esimeseks tooteks oli legendaarne Nõo rulaad, mida valmistati toona 100 kilo päevas. Nüüdseks kuulub Nõo portfelli üle 400 lihatoote, mida on Nõo Lihatööstuse nõukogu esimehe Simmo Kruustüki sõnul väga palju, kuid tegemata ju ka jätta ei saa ning tootearendus käib pidevalt täiskäigul edasi.
Simmo Kruustük.
  • Simmo Kruustük. Foto: Vallo Kruuser
Nõo Lihatööstus esindab suurimat kodumaisel kapitalil põhinevat lihatööstust Eestis, mistõttu on Simmo Kruustüki sõnul nende oluliseks rolliks inimestega rääkimine – tarbijatega, klientidega, koostööpartneritega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.25, 09:12
Kuluefektiivne lahendus väikeettevõtetele kiireks ja paindlikuks rahastuseks
Mikro- ja väikeettevõtete jaoks võib ootamatu rahavajadus tekkida igal hetkel, olgu selleks kiire vajadus varude täiendamiseks, ootamatud remondikulud või uus ärivõimalus. Arvelduskrediit on loodud just selliste olukordade jaoks – see on kiire, paindlik ja kuluefektiivne lahendus, mis võimaldab ettevõtetel raha alati käepärast hoida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele