• 26.07.22, 11:18

Fotod: suvekuumuses Kuusiku katsekeskuse põllupäeval

Kuusiku katsekeskuses kasvavad sel hooajal paarsada erinevat tali- ja suviviljasorti. Huvitavamaid katseid tutvustati 28. juunil toimunud põllupäeval. Põllupäeva korraldasid Põllumajandusuuringute Keskus (PMK) ja Eesti Taimekasvatuse Instituut (ETKI).
Kuusiku katsekeskuses kasvavad sel hooajal paarsada erinevat tali- ja suviviljasorti.
  • Kuusiku katsekeskuses kasvavad sel hooajal paarsada erinevat tali- ja suviviljasorti.
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Juuni lõpus, ülisoojal suvepäeval toimunud põllupäeva avasid Kuusiku katsekeskuse juhataja Rut Kaeval ja Eesti Taimekasvatuse Instituudi asedirektori kohusetäitja Kaisa Pajusalu. Pärast avasõnu siirduti põllutuurile.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.03.26, 15:02
Ekspert: ainult õige hooldus, nõustamine ja tehnoloogia hoiavad robotfarmi töös
Stabiilne piimatootmine eeldab, et tehnika töötab katkestusteta. Kui aga lüpsi-, söötmis- või sõnnikueemaldusrobot seisab, peatub paraku ka tootmine. Seetõttu on hoolduse, nõustamise ja kiire tehnilise toe roll suurem kui kunagi varem.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele