• 15.08.22, 16:24

Teraviljaturud näitavad stabiliseerumise märke, piima hinnalangus aga süveneb

Euroopa teraviljaturud on mõnevõrra stabiliseerunud ning märgata on volatiilsuse langust. Piima hinnalangus on seevastu aga süvenemas.
Maisi hind on Euroopas jätkanud tõusu ka augustis, sest kuiv ja kuum ilm ohustab maisi saagikust nii Euroopas kui USAs.
  • Maisi hind on Euroopas jätkanud tõusu ka augustis, sest kuiv ja kuum ilm ohustab maisi saagikust nii Euroopas kui USAs.
  • Foto: Pixabay
Euroopa nisuhinnad on stabiliseerunud

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.01.26, 16:36
Varajane mais on Eesti tingimustes paindlik ja kindel valik
Maisi kasvatamisel Eesti tingimustes on üheks suurimaks väljakutseks lühike vegetatsiooniperiood ja heitlik ilmastik ning seda eriti sügisel. Just seetõttu on väga varajased maisisordid muutunud üha olulisemaks valikuks tootjatele, kes hindavad kindlust, kvaliteeti ja paindlikkust. FAO 110–120 sordid pakuvad võimalust hajutada riske võrreldes hilisemate FAO 160–190 sortidega, mille potentsiaal ei pruugi igal aastal täielikult realiseeruda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele