• 22.08.22, 19:54

Tööstused paluvad luba kasutada kütmiseks erimärgistatud diislikütust

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, Eesti Toiduainetööstuse Liit ning Eesti Õliühing tegid ühispöördumises ettepaneku muuta vedelkütuse erimärgistamise seadust selliselt, et erimärgistatud diislikütust oleks ajutiselt lubatud kasutada kütmiseks ning ka tootmises.
Tööstused tahavad lisaks gaasile kütta talvel ka diisliga.
  • Tööstused tahavad lisaks gaasile kütta talvel ka diisliga. Foto: Andras Kralla
Ühispöördumises teatasid tööstuste esindajad, et lisaks väga kõrgele maagaasi hinnale puudub ettevõtjatel praegu kindlus, kas ja kui palju jagub neile gaasi eeloleval kütteperioodil ning kui kõrgeks võib kerkida selle hind.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.24, 18:04
Multifunktsionaalsed Giant rataslaadurid ja 650+ tööseadet
27 aasta jooksul on TOBROCO-GIANT arenenud ülemaailmseks kompaktlaadurite liidriks, pakkudes üht kõige ulatuslikumat tooteportfelli selles valdkonnas. Ettevõtte missiooniks on pakkuda intelligentseid lahendusi, mis lihtsustavad igapäevast tegevust erinevates tööstusharudes, olgu selleks siis ehitus, põllumajandus, haljastus või omavalitsused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele