• 02.09.22, 16:46

Järgmisel aastal alustab uus ühendasutus nimega Maaelu Teadmuskeskus

Täna toimus Jõgeval juhtkomisjoni kohtumine, kelle ülesandeks on liita Eesti Taimekasvatuse Instituut (ETKI) ja Põllumajandusuuringute Keskus (PMK) üheks asutuseks. Ühendasutuse nimeks saab Maaelu Teadmuskeskus, mis alustab tööd 1. jaanuaril 2023.
Maaeluminister Urmas Kruuse sõnul võimaldab kahe asutuse liitmine kiiremini välja töötada uusi lahendusi, mida vajame rohepöördeks.
  • Maaeluminister Urmas Kruuse sõnul võimaldab kahe asutuse liitmine kiiremini välja töötada uusi lahendusi, mida vajame rohepöördeks.
  • Foto: Liis Treimann
Maaeluminister Urmas Kruuse räägib, et tänu kahe asutuse liitumisele saab ettevõtja endale partneri, kes on võimeline nõustama ning pakkuma innovatsiooniteenuseid toidutootmise valdkonnas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.25, 13:37
A.Tammel AS alustas FARESIN elektriliste ja tava-teleskooplaadurite maaletoomist
Faresin Industries S.p.A., mille peakontor asub Breganzes (VI), projekteerib, toodab ja turustab loomakasvatussektori söödamiksereid ning neile vajalikku ratsioonianalüüsi tarkvara, samuti põllumajandus-, tööstus- ja ehitusrakenduste teleskoopkäitlejaid. Praeguse presidendi Sante Faresini poolt 1973. aastal asutatud ettevõte ühendab tugeva perejuhtimise traditsiooni rahvusvahelise kontserni dünaamilisusega, mis tegutseb ülemaailmselt laialdase tütarettevõtete, edasimüüjate ja edasimüüjate võrgustiku kaudu. 2023. aastal tähistas ettevõte oma 50. juubelit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele