Eesti vanim veterinaarravimite ja -toodete hulgimüüja, AS Dimedium Grupp aktsionäride ringis toimus muudatus: Kadri Kullmani ja Håkan Hellmo ettevõtted müüsid oma osalused grupis kaasaktsionäride Sivar Irvali ja Oliver Kullmani ettevõttele. Müügitehingut aitasid rahastada LHV pensionifondid.
Kadri Kullmani sõnul jätkab ettevõte pikaajalist tegevust Eesti jaoks olulises valdkonnas. “Dimedium tähistas hiljuti 30 juubelit. See on taasiseseisvunud Eesti kontekstis väga pikk aeg. Olen ääretult uhke selle üle, kuhu Dimedium on tänaseks Baltimaades jõudnud. Meil on väga inspireeriv kollektiiv, ja ettevõte ajab õiget asja – „Terve looma nimel!“ ja ikka selleks, et meie lapselepsed sööksid värsket, tervislikku kodumaist toitu,” ütles Kullman. „Mul on hea meel anda teatepulk üle järgmise põlvkonna ettevõtjatele, kes on enamiku aega oma eludest Dimediumiga seotud olnud. Tean, et ettevõte on jätkuvalt heades kätes ning soovin uutele omanikele palju edu,“ lisas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Taimede toitumises loeb iga detail – alates mullastiku tasakaalust kuni väetamisõige koguse ja parima ajastuseni. Polar® Fast N 15.5 on eriline lämmastikväetis, mis tagab kiire ja efektiivse toitainete omastamise ning aitab tõsta teravilja saagikust ja saagikvaliteeti, parandades terade proteiinisisaldust.