• 26.10.22, 16:57

Urmas Kruuse: toetusmeede peab noori motiveerima

25. oktoobril toimunud konverentsil "Aasta Põllumees" oli läbivaks teemaks põlvkondade vahtus. Kuidas riik siin noori aidata saab ning millised toetusmeetmed noortele olemas on, selgus maaeluministri ettekandest.
Maaeluminister Urmas Kruuse Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja ja Maalehe korraldatud konverentsil “Aasta Põllumees”.
  • Maaeluminister Urmas Kruuse Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja ja Maalehe korraldatud konverentsil “Aasta Põllumees”.
  • Foto: Sigrid Sõrmus
Sektori ettevõtjate sõnul on oluline rääkida põllumajandussektoris toimuvast põlvkondade vahetusest, et selle protsessiga ei jäädaks hiljaks. Kuidas aga põllumajanduspoliitika saab seda protsessi toetada, millised on võimalused, selgitas konverentsil maaeluminister Urmas Kruuse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.25, 13:37
A.Tammel AS alustas FARESIN elektriliste ja tava-teleskooplaadurite maaletoomist
Faresin Industries S.p.A., mille peakontor asub Breganzes (VI), projekteerib, toodab ja turustab loomakasvatussektori söödamiksereid ning neile vajalikku ratsioonianalüüsi tarkvara, samuti põllumajandus-, tööstus- ja ehitusrakenduste teleskoopkäitlejaid. Praeguse presidendi Sante Faresini poolt 1973. aastal asutatud ettevõte ühendab tugeva perejuhtimise traditsiooni rahvusvahelise kontserni dünaamilisusega, mis tegutseb ülemaailmselt laialdase tütarettevõtete, edasimüüjate ja edasimüüjate võrgustiku kaudu. 2023. aastal tähistas ettevõte oma 50. juubelit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele