Põllumajandussektorile mõeldud erakorralise toetuse riigiabi on taotlejatele välja makstud

29. juunist 6. juulini sai esitada põllumajandussektorile mõeldud erakorralise toetuse taotlusi. Tänase seisuga on PRIA 1615 taotlejale riigiabina välja maksnud ligi 4 miljonit eurot. Erakorralise toetuse kohandamistoetus maksti taotlejatele välja septembris.
Kuna taotleja võis toetust taotleda mitmest valdkonnast, siis erineb erakorralise riigiabi saajate koguarv valdkondade summaarsest toetusesaajate arvust.
  • Kuna taotleja võis toetust taotleda mitmest valdkonnast, siis erineb erakorralise riigiabi saajate koguarv valdkondade summaarsest toetusesaajate arvust.
  • Foto: Pexels
Erakorralise riigiabiga toetatakse veiseliha tootmist, köögiviljakasvatust avamaal, maasika- ja kartulikasvatust, köögivilja-, köögivilja- ja maitsetaime-, maasika- ning lillekasvatust köetavas kasvuhoones ning broileri-, munakana- ja vutikasvatust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.04.26, 12:43
Maamessil selgitatakse esmakordselt välja parim suvine toidutoode
Maamess toimub juba 23.-25. aprillil Tartus
23.-25. aprillil toimub Tartu messikeskuses järjekorras 32. rahvusvaheline Maamess - Baltikumi suurimaid põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid ja organisatsioone koondavaid sündmusi, kuhu koguneb kolmeks päevaks üle 470 ettevõtte üheksast riigist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele