Autor: Marili Niidumaa • 14. veebruar 2023

Esita oma juht Eesti parima juhi konkursile

Konkurss "Parim juht 2023" otsib Eesti kõige paremat juhti, kes lisaks enda organisatsiooni või ettevõtte tulemustele suunab ja panustab ühiskonda laiemalt.

Oma kandidaadi saavad esitada kõik soovijad. See on hea võimalus tunnustada iseenda või mõnd inspireerivat Eesti juhti. Kandidaate saab esitada kuni 22. veebruarini 2023 (k.a).

Parim juht võib töötada avalikus või erasektoris, ta on eeskuju ja inspireerib. Seda, et parimate juhtide avatusest, maailmavaatest, väärtustest, ambitsioonikusest ja tegutsemisest sõltub iga töötaja, meeskonna, organisatsiooni ja ühiskonna käekäik, rõhutavad ka konkursi korraldajad.

Žürii hindab parima väljaselgitamisel kolme asja:

1. Juhitava ettevõtte või organisatsiooni pikaajalised head tulemused.

2. Juhi eetilisus ja vastutustundlikkus.

3. Juhi panus Eestis lisaks enda vastutada olevale organisatsioonile.

Aasta parima juhi konkurss

Kõigil lugejatel on võimalus pakkuda nominente koos põhjendusega veebiküsitluses, mille leiab siit. Kandidaate saab esitada 28. veebruarini, seejärel valib konkursi žürii kandidaatide seast välja kolm nominenti. Nominentide nimed avalikustatakse aprillis 2023.

Parima juhi tiitel antakse pidulikult üle 18.-19. mail toimuval 28. Pärnu juhtimiskonverentsil „Segased ajad, selged sõnumid“.

Kümnendat korda toimuva konkursi žüriisse kuuluvad Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE, Äripäev ja 2022. aastal parimaks juhiks valitud LHV juht Madis Toomsalu.

2022. aastal sai parima juhi tiitli LHV juht Madis Toomsalu. Žüriid veenis ja võlus Toomsalu tahe inspireerida nii isikliku juhiteekonna ja -kogemuse, ambitsiooni ja selle teostamise ning silmapaistva meeskonna koostamise, aga ka läbi panganduse ühiskonna kujundamise ning suunamise läbi.

Vaata, mida rääkisid Madis Toomsalu kohta kolleegid LHVst:

Kes on pälvinud parima juhi tiitli?

2022. aastal LHV juht Madis Toomsalu

2021. aastal Coop Panga juht Margus Rink

2020. aastal Soome börsil noteeritud elektroonikatööstuse Incap president Otto Richard Pukk

2019. aastal Coop Eesti juht Jaanus Vihand

2018. aastal Circle K Eesti juht Kai Realo

2017. aastal pikaaegne elektroonikatööstuse ABB Eesti ja Balti tegevuste juht Во Henriksson

2016. aastal LHV Panga juhatuse liige Erkki Raasuke

2015. aastal Estraveli pikaaegne juht Anne Samlik

2014. aastal Sisekaitseakadeemia rektor Lauri Tabur

Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Jaanus SarapuuReklaami projektijuhtTel: 5166 960