• 18.04.23, 11:07

Maamess ja Raiespordi MM avatakse Tartu Raekoja platsil trummi- ja valgusšõuga

Kolmapäeva, 19. aprilli õhtul kogunevad Tartu Raekoja platsile maailma parimad raiesportlased ja Maamessi korraldajad, et avatuks kuulutada metsa- ja maanädal, mille keskmes on raiespordi MM ja Maamess, mis saavad Tähtveres alguse neljapäeval.
Maamessi korraldajate eestvedamisel tuuakse linnarahvale uudistamiseks ka põllu- ja metsatehnikat.
  • Maamessi korraldajate eestvedamisel tuuakse linnarahvale uudistamiseks ka põllu- ja metsatehnikat.
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Eesti võõrustab taas raiespordi maailmameistrivõistlusi, mis toimusid siin viimati 16 aastat tagasi. Korraldajate sõnul on võistlejaid tulemas 22 riigist, kellest kaugemad on pärit Jaapanist. Veel enne, kui võistlused saavad alguse, tutvustavad korraldajad kolmapäeva õhtul Raekoja platsil eelseisvat võistlusprogrammi ning võistlejaid. „Mitu kuud tööd ja vaeva on lõpusirgele jõudmas ning meil on hea meel tuua maailmameistrivõistluste melu Tartu südamesse ja tutvustada seda põnevat ja kaasahaaravat spordiala,“ märkis raiespordi MM-i peakorraldaja Mart Kelk.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.03.26, 15:02
Ekspert: ainult õige hooldus, nõustamine ja tehnoloogia hoiavad robotfarmi töös
Stabiilne piimatootmine eeldab, et tehnika töötab katkestusteta. Kui aga lüpsi-, söötmis- või sõnnikueemaldusrobot seisab, peatub paraku ka tootmine. Seetõttu on hoolduse, nõustamise ja kiire tehnilise toe roll suurem kui kunagi varem.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele