Autor: Põllumajandus.ee • 9. oktoober 2023

Algas registreerimine konverentsile “Põllumajanduse Äriplaan 2024”

Juba kümnendat aastat järjest kogunevad Tartus põllumajandussektori tippjuhid, et vaadata ühiselt tulevikku, leidmaks vastused hetke aktuaalsematele teemadele ja seda läbi erinevate sektorite esindajate kogemuste ja soovituste.
Konverents “Põllumajanduse Äriplaan 2024” toimub 23.11.2023.
Foto: Põllumajandus.ee

“Viimased aastad põllumajanduses on olnud keerulised ning põllumajandustootjale väljakutseid pakkuvad. Muudatustega kaasaskäimine ja kohanemine on üheks majanduse alustalaks ning lahendust vajavaid teemasid jätkub koormatäite kaupa,” rõhutab konverentsi programmijuht Meelika Sander-Sõrmus.

Ta sõnab, et selleks, et saada teada, milline on põllumajandussektori majandusprognoos ning millised on ettevõtjate seisukohad ja plaanid järgmise aasta osas, korraldab Äripäeva teemaveeb Põllumajandus.ee konverentsi „Põllumajanduse Äriplaan 2024“, mis toimub 23. novembril Tartus, V SPA konverentsikeskuses.

Põllumajanduse Äriplaan 2024

23. november 2023

V Spa Hotel konverentsikeskus (Riia 2, Tartu)

Konverentsi kava ja registreerumisinfo leiad SIIT.

“Tänavu on tegu meie 10. juubelikonverentsiga. Täname kõiki, kes on eelnevatel aastatel sel sündmusel osalenud ja kutsume teid taas kohale, sest nagu ikka, võtavad konverentsil sõna sektori arvamusliidrid, kes räägivad oma nägemusest sektori tulevikust, peamistest murekohtadest ning oma ettevõtte põhjal järgmise aasta plaanidest,” sõnab ta.

Miks osaleda konverentsil „Põllumajanduse Äriplaan 2024“?

•Konverentsil saad teada, millised plaanid on sektorile paika pannud riik uue eelarveperioodi valguses;

•SEB panga jaepanganduse suurklientide osakonnajuhataja Ethel Kitter ja põllumajandusvaldkonna ekspert Andrus Mägi annavad pangapoolse nägemuse majanduse väljavaatele ning tutvustavad põllumajandussektori finantseerimise põhimõtteid;

•Saad teada, millised on põllumajandusettevõtjate ootused ja plaanid järgmiseks aastaks;

•Näed, kes on Eesti parimad põllumajandusettevõtted – selgub Äripäeva Põllumajandustootjate TOP.

Konverentsile on oodatud osalema põllumajandusettevõtete juhid, omanikud, nõukogu ja juhatuse liikmed, otsustajad. Põllu- ja maamajanduse erialaliitude ja seltside liikmed, põllumajandusmasinate ja -seadmete ning teiste tootmissisendite müüjad ja teised sektori tegemistest huvitatud osapooled.

Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Põllumajanduse uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Meelika Sander-SõrmusPõllumajandus.ee juhtTel: 555 33 789
Jaanus SarapuuReklaami projektijuhtTel: 5166 960