• 20.12.23, 12:05

Riik loob põllumajandusandmete varamu

Riigikogu võttis 19. detsembril toimunud istungil vastu seadusemuudatuse, et luua põllumajanduslike tegevustega seotud andmete töötlemiseks põllumajandusandmete varamu.
Põllumajandusandmete varamu on pilootprojektina kavandatud osa põllumajandustoetuste ja põllumassiivide registrist.
  • Põllumajandusandmete varamu on pilootprojektina kavandatud osa põllumajandustoetuste ja põllumassiivide registrist.
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Riigikogu võttis vastu valitsuse algatatud Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seaduse muutmise seaduse (341 SE), millega luuakse põllumajandusandmete varamu, et töödelda põllumajanduslike tegevustega seotud andmeid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.02.26, 09:54
Linas Agro naaseb Eesti viljaturule, et pakkuda kindlust ebastabiilses turuolukorras
Viimased hooajad on viljaturul olnud kõik muud kui lihtsad. Hinnad on kõikunud, maailmaturult on tulnud ebakindlaid signaale ning kindlustunnet on olnud keeruline leida. Just sellises olukorras muutub oluliseks, et põllumehel oleks kõrval partner, kellele saab loota.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele