• 08.02.24, 14:41

Sektori esindajad kohtusid regionaalministriga

Eesti põllumajanduse katusorganisatsioonid Eesti Nooratalunikud MTÜ, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Eestimaa Talupidajate Keskliit kohtusid täna regionaalminister Madis Kallasega andmaks ülevaadet põllumajanduse hetkeolukorrast ja valdkonna ees seisvatest probleemidest ning arutamaks võimalusi põllumajandustootjate olukorra leevendamiseks ja lahenduste leidmiseks.
Eesti Nooratalunikud MTÜ, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Eestimaa Talupidajate Keskliit kohtusid täna regionaalminister Madis Kallasega.
  • Eesti Nooratalunikud MTÜ, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Eestimaa Talupidajate Keskliit kohtusid täna regionaalminister Madis Kallasega.
  • Foto: EPKK
Sarnaselt teiste Euroopa riikidega seisavad ka Eesti põllumehed silmitsi mitmete tõsiste probleemidega, mis lahendusi leidmata võivad olulisel määral kahjustada eesti omamaise toidutootmise jätkusuutlikkust ning toidu varustuskindluse ohustamist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.02.26, 15:27
Yara Akadeemia kutsub: avasta väetamise uued teadmised – järel on vaid üks viimane koht!
Põllumehed teavad, et edu võti peitub teadmistes. Just seetõttu kogunetakse 5.-6. märtsil 2026 Valgamaal Yara Akadeemias, et üheskoos avada põllukultuuride väetamise uued ja veel avastamata tahud. Mis kõige olulisem – ainult üks osalejakoht on veel alles jäänud! Ülejäänud tahtjad saavad oma osalussoovi jätta ootenimekirja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele