1. aprillist lisandus e-PRIA põldude haldamise teenusesse uus funktsionaalsus, mis võimaldab põlluharijatel elektroonset põlluraamatut pidada ka PRIA teenuses.

- KSMi viljelev põllumees peab 15. juuliks tegema valiku, kas ta peab elektroonset põlluraamatut PRIA poolt pakutavas põldude haldamise teenuses või mõnes eratarkvaras.
- Foto: Raul Mee
PRIA otsetoetuste osakonna põldude registri büroo juhtivspetsialisti Evely Veetsmanni sõnul annab uus teenus põlluharijatele, kes ei kasuta mõnda põlluraamatu pidamise teenust pakkuvat eratarkvara või soovivad keskkonda vahetada, võimaluse hakata põlluraamatut pidama PRIA tasuta teenuses.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Masinarent ei ole kõigile igas olukorras hädavajalik. Kui traktorid teevad aastas üle tuhande tunni tööd ning rahavoog on niigi tugev, võib masina omamine olla täiesti loogiline valik. Küll aga olukorras, kus töötunde on vähe, töö on hooajaline ja riske tahaks kontrolli all hoida, on masinarent praktiline tööriist.