• 14.06.24, 09:20

Aiandusliit toetab läbi stipendiumifondi tulevasi aednikke

Eesti Aiandusliit on asutanud uue stipendiumiprogrammi, eesmärgiga toetada ja julgustada aedniku eriala õpilasi. Stipendiumifond „Aiandustootjalt õppijale“ loodi Räpina Aianduskooli 100. juubeliks, millega märgitakse liidu pühendumist aiandushariduse edendamisele.
Aiandusliit toetab läbi stipendiumifondi tulevasi aednikke.
  • Aiandusliit toetab läbi stipendiumifondi tulevasi aednikke.
  • Foto: Unsplash
Stipendium suunatakse päevase õppe aedniku eriala õpilastele, kes on näidanud üles akadeemilist tipptaset, edukalt läbinud praktika ning aktiivselt osalenud erialastes tegevustes. Stipendiumi suuruseks on 2000 eurot ja seda saab taotleda kord aastas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.11.25, 16:47
Scandagra Eesti – partner põllumehele, kes mõtleb mitu sammu ette
Scandagra Eesti tegevjuht Eigo Siimu asus ametisse selle aasta alguses, tuues põllumajandusse värske pilgu kaubanduse ja juhtimise maailmast. “Minu jaoks oli see täiesti uus sektor – aga mida kuu edasi, seda enam saan aru, kui tugev ja ühtehoidev on põllumeeste kogukond,“ ütleb Siimu ning lisab, et tegu on valdkonnaga, kus usaldus ja koostöö on kõige alus. ”Kui põllumehel läheb hästi, läheb hästi ka meil,“ sõnab ta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele