Aberdiin-anguse tõugu pull Money Monster, kes sündis ja kasvas Eestis Taveton OÜ farmis ning müüdi 2022. aasta pullioksjonil Austriasse, saavutas tänavu Euroopa meistri tiitli.
Champion of the World on paljude erinevate lihaveisetõugude veebikonkurss, kus fotode põhjal rahvusvaheline tippspetsialistidest koosnev žürii valib välja selle aasta parimad.
Maisi kasvatamisel Eesti tingimustes on üheks suurimaks väljakutseks lühike vegetatsiooniperiood ja heitlik ilmastik ning seda eriti sügisel. Just seetõttu on väga varajased maisisordid muutunud üha olulisemaks valikuks tootjatele, kes hindavad kindlust, kvaliteeti ja paindlikkust. FAO 110–120 sordid pakuvad võimalust hajutada riske võrreldes hilisemate FAO 160–190 sortidega, mille potentsiaal ei pruugi igal aastal täielikult realiseeruda.