Estonia Farmide juhatuse liige Jaanus Marrandi selgitas Äripäevale, et toidutööstuses on majanduspoliitiline ebakindlus väga suur ning suuremahulised investeeringud, mida oleks vaja teha, ei pruugi kümne aasta pärast ettevõtte reaalväärtuses kuidagi kajastuda. Seetõttu otsustatigi ettevõte müüa.
Jaanus Marrandi Oisu biogaasijaama toimimist tutvustamas.
  • Jaanus Marrandi Oisu biogaasijaama toimimist tutvustamas.
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Jaanus Marrandi rääkis, et ettevõtte teeb iga kümne aasta tagant pikema strateegilise plaani, millest tuli välja, et Estonia Farmide kasvatamine ja suurte investeeringute tasuvus pole üldse lihtne ülesanne.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.26, 10:27
Kuni 200 hj traktori rent – paindlik lahendus põllumajandusse, ehitusse ja teehooldusesse
Kuni 200 hj traktori rent on paindlik lahendus ettevõttele, kes vajab töökindlat masinat hooajatöödeks, ehitusobjektile või talviseks lumetõrjeks. Renditraktor kuni 200 hj aitab katta hooajalisi töötippe, ootamatuid lisatöid või asendada ajutiselt rivist välja langenud tehnikat, ja seda ilma suuri investeeringuid tegemata. Baltic Agro masinarent tagab vajaliku traktori ja lisavarustuse just siis, kui töömaht on suurim ning iga töötund on oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele