Hiina püüdlused muutuda teraviljatootmises iseseisvamaks näivad vilja kandvat, kuna 2024-2025 turustusaastal prognoositakse rekordilist tootmist ja impordi vähenemist, selgub USA põllumajandusministeeriumi (USDA) välisteenistuse (FAS) hiljutisest raportist.
Maisitoodang Hiinas kasvab 2% FASi prognoosi kohaselt.
  • Maisitoodang Hiinas kasvab 2% FASi prognoosi kohaselt.
  • Foto: Pixabay
FAS prognoosib Hiina teraviljatoodanguks 706,5 miljonit tonni, mis on 1,6% rohkem kui eelmisel aastal, seda tulenevalt suuremast külvipinnast ja kõrgematest saagikustest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.06.26, 11:16
Uus väetamisloogika aitab saaki paremini kaitsta
Eesti põllumajanduses on väetamisstrateegiad liikumas üha teadlikuma ja paindlikuma suuna poole. Yara on toonud turule uue väetise YaraMila® NPK 13-5-17, mille eesmärk on mitte ainult parandada saagikust, vaid ka muuta põllumeeste mõtteviisi väetamise ajastuse ja koguste osas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele