• 07.03.25, 11:05

Väike-Maarja vallas asuvatel farmidel oli kasumlik aasta

Austria omanikule kuuluva kahe Väike-Maarja vallas asuva farmi, Vao Agro ja Dineri, äritulemused paranesid eelmisel aastal, kirjutab Äripäeva Lääne-Virumaa uudisteportaal.
Kalle Marguse juhitavatele piimafarmidele Diner ja Vao Agro oli eelmine aasta edukas.
  • Kalle Marguse juhitavatele piimafarmidele Diner ja Vao Agro oli eelmine aasta edukas.
  • Foto: Andras Kralla
Neist suurema ehk Vao Agro käive kasvas aastaga 10% ning kasum ligi kolm korda. Osaühingu Diner käive kerkis 12% ning kasum 33%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.25, 13:37
A.Tammel AS alustas FARESIN elektriliste ja tava-teleskooplaadurite maaletoomist
Faresin Industries S.p.A., mille peakontor asub Breganzes (VI), projekteerib, toodab ja turustab loomakasvatussektori söödamiksereid ning neile vajalikku ratsioonianalüüsi tarkvara, samuti põllumajandus-, tööstus- ja ehitusrakenduste teleskoopkäitlejaid. Praeguse presidendi Sante Faresini poolt 1973. aastal asutatud ettevõte ühendab tugeva perejuhtimise traditsiooni rahvusvahelise kontserni dünaamilisusega, mis tegutseb ülemaailmselt laialdase tütarettevõtete, edasimüüjate ja edasimüüjate võrgustiku kaudu. 2023. aastal tähistas ettevõte oma 50. juubelit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele