• 12.03.25, 12:15

Kasahstani kerkib karbamiiditehas

Kasahstani Vabariigi peaminister andis korralduse sõlmida investeerimisleping Türgi firma ESTA Constructioniga 1,3 miljardi dollari suuruse väetisetehase ehitamiseks.
Kasahstani peaminister Oljas Bektenov (paremalt teine) kohtus  4. märtsil 2025 Kasahstanis Astanas ESTA Constructioni tegevjuhi Mustafa Toprakiga (vasakult teine).
  • Kasahstani peaminister Oljas Bektenov (paremalt teine) kohtus 4. märtsil 2025 Kasahstanis Astanas ESTA Constructioni tegevjuhi Mustafa Toprakiga (vasakult teine).
  • Foto: Kasahstani Vabariigi valitsuse pressiteenistus
Kasahstani Vabariigi peaminister Olzhas Bektenov kohtus 4. märtsil ESTA Constructioni peadirektori Mustafa Toprakiga, et arutada karbamiidi ja ammoniaagi tootmistehase rajamist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.09.25, 14:31
Millist YaraVita® leheväetist valida ja millal?
Yara on formuleerinud YaraVita® tooted kas vesilahuse või suspensioonina, vastavalt sellele, kuidas ja mis aja jooksul on taimedele toiteelemendid vajalikud. Vesilahus tähendab seda, et toiteelemendid on vees juba eelnevalt lahustatud ning seetõttu on nad taimedele koheselt ja kiiremini kättesaadavad. Samas on nende toimeaeg tänu sellele lühem, kui näiteks suspensioonidel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele