Kuidas ja keda mõjutab põllumajandustoote ja toidu tarneahelas ebaausa kaubandustava tõkestamise seadus, selle kirjutavad lahti advokaadibüroo Cobalt vaidluste valdkonnajuht ja konkurentsivaidluste kaasjuht Rauno Ligi ja jurist Karl Metsküll.
Advokaadibüroo Cobalt vaidluste valdkonnajuht ja konkurentsivaidluste kaasjuht Rauno Ligi (vasakul) ja jurist Karl Metsküll.
  • Advokaadibüroo Cobalt vaidluste valdkonnajuht ja konkurentsivaidluste kaasjuht Rauno Ligi (vasakul) ja jurist Karl Metsküll.
  • Foto: Krisly Valge [COBALT]
2019. aastast kehtib Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiiv (EL) 2019/633, mis käsitleb põllumajandustoodete ja toiduainete tarneahelas ettevõtjatevahelistes suhetes esinevaid ebaausaid kaubandustavasid. Eesti võttis direktiivi üle 2021. aastal põllumajandustoote ja toidu tarneahelas ebaausa kaubandustava tõkestamise seadusega (PTEKS).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.26, 10:27
Kuni 200 hj traktori rent – paindlik lahendus põllumajandusse, ehitusse ja teehooldusesse
Kuni 200 hj traktori rent on paindlik lahendus ettevõttele, kes vajab töökindlat masinat hooajatöödeks, ehitusobjektile või talviseks lumetõrjeks. Renditraktor kuni 200 hj aitab katta hooajalisi töötippe, ootamatuid lisatöid või asendada ajutiselt rivist välja langenud tehnikat, ja seda ilma suuri investeeringuid tegemata. Baltic Agro masinarent tagab vajaliku traktori ja lisavarustuse just siis, kui töömaht on suurim ning iga töötund on oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele