• 18.03.25, 09:00

Taimekaitsevahendite infopäev: sektori väljakutsete lahendamisel on võtmesõnaks koostöö

Põllumajandus- ja Toiduamet (PTA) korraldas 13. märtsil Rapla riigimajas taimekaitse infopäeva, kus amet andis ülevaate möödunud hooaja tegevustest ning tulevikuplaanidest.
PTA taimekaitsevahendite infopäev Raplas.
  • PTA taimekaitsevahendite infopäev Raplas.
  • Foto: PTA
Koos taimekasvatuse sektori esindajatega arutleti tänaste väljakutsete üle ja otsiti kohti koostöö tõhustamiseks.

Seotud lood

Uudised
  • 07.03.25, 11:23
Kas taimekaitsevahendite turule lubamise nõuded on Eestis liiga ranged?
Eestis taimekaitsevahendite turule lubamisega tegeleva Põllumajandus- ja Toiduameti (PTA) kõrvu jõuab pahatihti kriitika, et protsess on pikk ja keerukas, nõuded ranged ning turule lubatud vahendite valik napp. Miks see nii on ja kas ranged nõuded on ikka põhjendatud, need küsimused selgitab lahti PTA taimekaitse- ja väetise osakonna juhataja Tiina Kärner.
  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 11:52
Olukorrast väetiseturul ja sügisväetamine Veeseaduse vaates
Jälle on üks hooaeg lõppemas ning 2025. aasta saagid on peagi salves. Aasta oli meil taas keeruline, oma jahedate ilmade ja rohkete sademetega, nagu tavaliselt – põllumajanduses ei hakka kunagi igav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele