Peaminister Kristen Michali uude nõukotta kuuluvad erinevad suurettevõtjad, kes hakkavad valitsusele bürokraatia leevendamiseks ja riigikulude vähendamiseks nõu andma. Nõukoja liikmeks on ka Agrone OÜ juhatuse esimees Raul Jeets.

- Agrone kontserni kuuluvad ettevõtted moodustavad ühe suurima Eesti põllumajandusettevõtete grupi.
- Foto: Agrone OÜ
Efektiivsuse ja majanduskasvu nõukoja liikmed on Agrone OÜ juhatuse esimees Raul Jeets, puidutööstur Raul Kirjanen, Eften Capitali tegevjuht Viljar Arakas, Utilitas Eesti juhatuse esimees Robert Kitt, Tallinki juht Paavo Nõgene, Ellex Raidla asutaja ja vanempartner Jüri Raidla, Estraveli tegevjuht Anne Samlik, IT-ettevõtja Taavi Kotka, Verstoni juht Veiko Veskimäe, Ragn Sellsi juht Kai Realo, Infortari juht Ain Hanschmidt ning Tööandjate Keskliidu juht Hando Sutter.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Scandagra Eesti viljaäri juht Marge Pähkel ja teravilja ostujuht Urbo Vilibert tõid stuudiosse värske pildi Eesti ja maailma viljaturust. Põldude olukord Eestis on hetkel muljetavaldav – taliviljad on tihedad kui mets ning taliraps õitseb pikalt ja rikkalikult. Loodetav suur saak seab aga surve alla logistika, kuivatamise ja ladustamise. Urbo Vilibert rõhutas, et päikest on saagi küpsemiseks veelgi vaja, kuid koristuseks tuleb valmis olla – vastasel juhul võib vili minna hapuks juba platsil.