Maailma toidutoorainete hinnad jäid märtsis üldjoontes stabiilseks, selgub ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni (FAO) avaldatud andmetest.
Nisuhinnad maailmaturul odavnesid.
  • Nisuhinnad maailmaturul odavnesid.
  • Foto: Pexels
FAO toiduhinnaindeks oli 2025. aasta märtsis keskmiselt 127,1 punkti – peaaegu sama kui veebruaris. Erinevate toidugruppide hinnamuutused tasakaalustasid üksteist: teraviljade ja suhkru odavnemine kompenseeris taimeõlide ja liha kallinemise.

Seotud lood

Arvamused
  • 27.02.25, 12:15
Toitumistundlik põllumajandus - mis see veel on?
Jälgides mujal maailmas põllumajanduses toimuvat, võib sattuda uudistele taolisest tootmissuunast nagu toitumistundlik põllumajandus. Mida see suund endast kujutab, sellest kirjutab Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas.
  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 15:29
Pressjääk kui uus tooraine. Kuidas võtta mahlatootmise kõrvalsaadustest maksimum?
Igal sügisel pressitakse Eestis ja mujal Euroopas tuhandeid tonne puuvilju ja marju mahlaks. Pressimise käigus tekib suur kogus koortest, viljalihast ja seemnetest koosnevat pressjääki, mida on seni peetud väheväärtuslikuks, ehkki selle tegelik potentsiaal on märkimisväärne.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele