• 14.04.25, 06:09

Põllumajandusmaa turg: hinnad rekordkõrged, juriidilised isikud domineerivad

Haritava maa turul on pärast paariaastast jahtumist taas elavnemise märke. 2024. aasta andmete põhjal kasvas tehingute arv ning põllumaade hinnatase püsib kõrgel, viidates stabiilsele nõudlusele ja investeerimisvalmidusele.
Kevadised põllutööd Lääne-Virumaal.
  • Kevadised põllutööd Lääne-Virumaal.
  • Foto: Meelika Sander-Sõrmus
Maa- ja Ruumiameti infohommikul andis turust põhjaliku ülevaate ameti korralise hindamise protsessijuht Britt Suits.

Seotud lood

Uudised
  • 03.03.25, 14:00
MaRu juht võtab südameasjaks inimsõbraliku ruumiloome ja loamenetluse sujuvamaks muutmise
Käesoleva aasta algusest mitme riigiametkonna ühendamisel loodud maa- ja ruumiameti (MaRu) juht Kati Tamtik lubab, et reformitud riigiameti juhtimisel muutub planeerimisega seotud lubade menetlemine kiiremaks ja väheneb üleüldine paberimajandus.
Uudised
  • 23.01.25, 12:45
Maa- ja Ruumiameti peadirektor: pakume lahendusi kõigile, kes vajavad täpseid maa- ja ruumiandmeid
Alates 1. jaanuarist 2025 on maa, planeerimise ja e-ehituse valdkonnad toodud kokku Maa- ja Ruumiametisse.
Uudised
  • 07.06.24, 11:12
Maa-ametist luuakse Maa- ja Ruumiamet
Maa- ja Ruumiameti loomisega lahendatakse aastaid kestnud ruumivaldkonna tegevuste killustatus ja keskse rakendusüksuse puudumise küsimus. Maa- ja Ruumiamet alustab 1. jaanuaril 2025. aastal.
Töökuulutused
  • 22.04.25, 15:08
Laatre Piim otsib arendusjuhti
Kandideerimise tähtaeg: 11. mai 2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele