• 04.06.25, 08:44

METKi teadustegevus sai kõrge hinnangu

Eesti Teadusagentuuri korraldatud teadus- ja arendustegevuse evalveerimise tulemusel on Maaelu Teadmuskeskuse (METK) teadustegevust hinnatud kõrgetasemeliseks ja rahvusvaheliselt konkurentsivõimeliseks. Hindamiskomisjoni sõnul panustab METK olulisel määral põllumajandusteaduste arengusse.
METKi energiatõhus labor-kasvuhoone.
  • METKi energiatõhus labor-kasvuhoone.
  • Foto: METK
„Meie teadlased on aastaid teinud sihikindlat tööd teaduse ja innovatsiooni edendamisel ning see hinnang kinnitab, et oleme õigel teel,“ ütles METKi direktor Andre Veskioja. „Evalveerimise käigus hinnati METKi teadustegevuse teaduslikku ja ühiskondlikku mõjukust ning jätkusuutlikkust. Hinnatud aspektide järgi vastame rahvusvaheliselt tunnustatud teadustegevusele ja teadusasutustele seatud kriteeriumitele.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.06.25, 15:59
Väetiseturg kuumeneb taas: kuidas mõjutab see põllumeest ja tarbijat?
Scandagra Leedu tegevjuhi Marius Vasiliauskase kommentaar
Vaibumatu pinge ja hinnatõusu ootus. Tõenäoliselt võtab see kokku praegu ülemaailmsel väetiseturul valitseva meeleolu. Mai keskel Monacos toimunud Rahvusvahelise Väetiseassotsiatsiooni aastakonverents, mis on maailma väetiseturu üks olulisemaid sündmusi, peegeldab seda arvamust ilmselt kõige paremini. Sinna kogunesid suuremad tootjad ja kauplejad, et jagada kõige asjakohasemaid turuanalüüse ja prognoose, mis sel aastal näitasid temperatuuri tõusu maailmaturul.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele