• 15.10.25, 09:35

PRIA kutsub põllumajandustootjaid taotlema keskkonna- ja kliimainvesteeringute toetust

Põllumajandusettevõtjatel on võimalus kuni 19. novembrini taotleda PRIAst toetust, mis aitab muuta tootmist keskkonnasõbralikumaks ja ressursitõhusamaks. Toetus on suunatud investeeringutele, mis aitavad vähendada põllumajanduse keskkonnamõju, parandada loomade heaolu ja suurendada bioohutust.
Piimatootmise investeeringuteks on eraldatud sellest toetusmeetmest 13 miljonit eurot.
  • Piimatootmise investeeringuteks on eraldatud sellest toetusmeetmest 13 miljonit eurot.
  • Foto: Unsplash
13. oktoobril avanes e-PRIAs keskkonna- ja kliimapoliitika eesmärkide saavutamise investeeringutoetuse taotluste vastuvõtt, mis kestab 19. novembrini. Toetuse eesmärk on soodustada põllumajandustootmises ressursitõhusust, vähendada tootmisega kaasnevat keskkonnamõju ning suurendada loomade heaolu ja bioohutust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 13:15
Eesti vili maailmamerel: Scandagra lastis laeva, mis viis Hispaaniasse rekordilise koguse nisu
Muuga sadamas laaditi hiljuti laev MV GREEN K MAX 1, mille pardale paigutati 68 500 tonni Eesti nisu. See on erakordne maht, mis näitab nii kodumaise teraviljasektori jõudu kui ka ekspordivõimekust. Scandagra Eesti viljaäri juht Marge Pähkel rõhutab, et taoline operatsioon eeldab sujuvat koostööd kogu väärtusahela ulatuses, head koostööd kokkuostjate vahel ja näitab, et Eesti suudab konkureerida maailma suurimate viljaeksportijatega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele