(Sisuturundus) Automaatne lüps, mis sobib kõigile piimafarmidele

Automaatne lüps, mis sobib kõigile piimafarmidele
Automaatne lüps, mis sobib kõigile piimafarmidele

Lely muutis lüpsiroboti Astronaut A4 valikut, et toetada farmihaldureid nende farmi juhtimise otsuste tegemisel veelgi paremini.

Hollandi tootja keskendub nüüd piimakarjakasvataja individuaalsetele eesmärkidele ja pakub individuaalselt konfigureeritavaid lüpsiroboteid.

Piimakarjakasvatajad saavad nüüd lüpsiroboti ostmisel valida, millist farmihaldustoimingut nad täiustada soovivad ning saavad oma Lely Astronauti vastavalt konfigureerida. Peale lehmade lüpsmise võimaluse pakub Lely Astronaut A4 ka lahendusi tõhususe ja lehmade tervise jälgimise parandamiseks. Põllumajandustootjad saavad ostmisel või ka hiljem oma valikuid kombineerida või lisada lüpsirobotile lisavarustust. Sellise lähenemise kaudu pakub Lely põllumajandustootjate praegustele vajadustele vastavaid lahendusi ja valmistab ette tulevastele vajadustele vastavaid lahendusi.

Tänu tarkvara, andurite, farmijuhtimistoe ja muude võimalustega seotud uutele valikutele saavad piimakarjakasvatajad keskenduda konkreetselt oma isiklike ärieesmärkide täitmisele.

Lüpsiroboti individuaalne konfiguratsioon on loodud piimakarjakasvataja ärialaste teadmiste ning Lely põhjalike teadmiste ja suurte kogemuste põhjal automaatse lüpsi vallas. Lely on neid teadmisi ja kogemusi kogunud peaaegu kahekümne viie aasta jooksul tuhandetest farmidest kogu maailmas. Piimakarjakasvatajate ja Lely teadmiste kombineerimine võimaldab luua ning pakkuda iga farmi jaoks individuaalseid tooteid ja parimaid võimalikke tulemusi.

Lely Astronauti uus tootevalik on saadaval alates 2016. aasta 1. märtsist riikides, kus see toode on kaubanduslikult kättesaadav.

Lisateavet leiate eesti keeles aadressilt: myastronaut.lely.com

 

MIS ON MIS - Lely Group
Lely töötab välja ka ärikontseptsiooni energiasäästliku tegevuse pakkumiseks piimasektoris. Lely on olnud aastaid automaatsete lüpsisüsteemide tootjate hulgas juhtival kohal. Tänu rohkem kui 65 aasta jooksul kogutud teadmistele põllumajandustsükli kohta hoiab ettevõte kindlat positsiooni söödakoristustoodete vallas. Lely Group tegutseb rohkem kui 60 riigis ja annab tööd ligikaudu 2000 inimesele.
Lisateave: www.lely.com

KÜSI LISAINFOT:

Lely Center Paide
Linery OÜ
Aadress: Mäo Paide vald 7275 Järvamaa
TEL: +372 52 16455

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised