Autor: Bayer • 21. september 2022

Bayeri lahendused sügishooajaks

Sügis on kätte jõudnud ja saak on salves. Küll aga tuleb veel sellel aastal teha viimased pingutused talivilja edukaks talvitumiseks. Efektiivne taimekaitseplaan saab alguse umbrohutõrjest, sest umbrohupuhas põld on lisakindlustus taliviljade talvitumiseks.

Bayeri meeskond külastas põllumees Raido Allsaart, kelle taliviljapõldudel oli alles hiljuti teostatud külv. Millised põllutööd on Raidol tehtud ja millised tööd on tal veel plaanis, seda näeb allolevast videost:

Kampaania "Kindlusta saak 2022" registreerimise lõpp läheneb

Ka sellel aastal on põllumehel võimalik kindlustada oma saak Bayeri toodetega ja saada samaaegselt erinevaid auhindu. Kampaanias osalemiseks tuleb perioodil 1. jaanuarist kuni 15. oktoobrini 2022 osta Bayeri fungitsiide ja puhtimisvahendeid, registreerida ost Bayer CropScience Eesti kodulehel ja valida välja ostetud kogusele vastav auhind. Registreeruda saab siin.

Kampaanias osalevad järgmised Bayeri fungitsiidid ja puhtimisvahendid: Bariton® Super, Redigo® Pro, AscraXpro®, Falcon® Forte, Folicur®, Zantara®, Infinito®, Input®, Input Triple®, Propulse®, Prosaro®, Siltra Xpro®, Tilmor®, Variano Xpro®

Bayeri toodete edasimüüjad on Baltic Agro AS, Scandagra Eesti AS, Põllumeeste ühistu KEVILI ja Linas Agro OÜ.

Kõikide kampaaniatingimustega on võimalik tutvuda Bayer CropScience kodulehel.

Küsimuste tekkimisel saab võtta ühendust järgmiste kontaktidega: +372 6031306 või email teel: [email protected]

Kasutage taimekaitsevahendeid ohutult. Enne kasutamist lugege alati läbi märgistus ja tootekirjeldus.

Jaga lugu
Pollumajandus.ee suurtoetajad:
Pollumajandus.ee toetajad:
Sigrid AunapPõllumajandus.ee juhtTel: 555 14 990
Kim LaanveeReklaamimüügi projektijuhtTel: 588 07 751