Tänavuse Äripäeva Põllumajandustootjate edetabeli tipust leiab teraviljakasvatusega ja logistikaga tegeleva Kerseli OÜ, juur- ja köögiviljakasvataja Laheotsa OÜ ning teravilja- ja piimakarjakasvataja Pae Farmer OÜ. Kokku osales TOPis 99 ettevõtet.
KPMG Baltics OÜ auditi projektijuht Ilja Fenenko ning seekordse Põllumajandustootjate TOPi esikolmikusse jõudnud Pae Farmer OÜ ja Kerseli OÜ esindajad.
  • KPMG Baltics OÜ auditi projektijuht Ilja Fenenko ning seekordse Põllumajandustootjate TOPi esikolmikusse jõudnud Pae Farmer OÜ ja Kerseli OÜ esindajad.
  • Foto: Oleg Hartsenko
29 miljoni euro alla jäi edetabeli ettevõtete mullune maksude-eelne koondkasum, jäädes ligi 685 000 euroga alla aasta varasemale.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.06.26, 11:16
Uus väetamisloogika aitab saaki paremini kaitsta
Eesti põllumajanduses on väetamisstrateegiad liikumas üha teadlikuma ja paindlikuma suuna poole. Yara on toonud turule uue väetise YaraMila® NPK 13-5-17, mille eesmärk on mitte ainult parandada saagikust, vaid ka muuta põllumeeste mõtteviisi väetamise ajastuse ja koguste osas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele