• 29.11.23, 11:31

Järvamaa edukaima ettevõtte kasum kerkis kaheksa korda

Eelmise aasta rekordiline piima hind ja õigel ajal fikseeritud sisendhinnad tõid Väätsa Agro piimafarmile rekordilise käibe ja kasumi. Suurimat meelehärmi teeb ettevõtte juhile töötajate nappus.
Väätsa Agro juht Lenno Link (vasakul) ja ettevõtte omanik Joakim Helenius (paremal) 2020. aastal Väätsa Agro Lõõla farmi laienduse avamisel. Tagaplaanil president Arnold Rüütel ja Väätsa Agro endine osanik Peter Ingmann.
  • Väätsa Agro juht Lenno Link (vasakul) ja ettevõtte omanik Joakim Helenius (paremal) 2020. aastal Väätsa Agro Lõõla farmi laienduse avamisel. Tagaplaanil president Arnold Rüütel ja Väätsa Agro endine osanik Peter Ingmann.
  • Foto: Sven Arbet/Ekspress Meedia/Scanpix
“Minu meelest võiks eelmise aasta kriis jätkuda, siis oleks kõik hästi. Kui kasumiaruannet vaadata, siis oli super,” rääkis piimakarjakasvatusele keskenduva Väätsa Agro juht Lenno Link läbi naeru.

Seotud lood

Uudised
  • 29.11.23, 08:45
Suur galerii: Põllumajanduse Äriplaan 2024 tõi Tartusse sektori tipud
23. novembril toimunud konverents "Põllumajanduse Äriplaan 2024" tõi Tartusse sektori tipptegijad, kes rääkisid oma nägemusest sektori tulevikule, peamistest murekohtadest ning oma ettevõtte põhjal järgmise aasta plaanidest.
TOP
  • 28.11.23, 15:56
Põllumajandustootjate TOP: vaata, kes jõudsid tänavu parimate hulka?
23. novembril toimunud konverentsil “Põllumajanduse Äriplaan 2024” kuulutati traditsiooniliselt välja Äripäeva Põllumajandustootjate TOPi esikolmik. Vaata, kes olid võitjad ja kes olid need 142 ettevõtet, kes tänavu edetabelisse jõudsid.
  • ST
Sisuturundus
  • 02.06.25, 11:19
Tugev alus tugevale saagile – DEKALBi eelised rapsikasvatuses
Iga hooaeg on ainulaadne ja toob endaga kaasa uusi väljakutseid. Edukaks hooajaks on olulised põllumehe otsused, investeeringud, riskid, tulemused ja saak. Milliste omadustega DEKALBi sorte eelistada, et saak oleks viljakas ja võimas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Põllumajandus esilehele