Peale selle, et Asi Kommest Auto juhatuse
esimees Toomas Rüütmann ostis suvel Soome suurkontsernilt SOK tagasi 90
protsenti ettevõttest, rajab mees ka Eesti suurimat õunakasvatust.
"Usun Kommest Autosse, Peugeot' kaubamärki ja turu arengusse. See usk ei põhine ainult emotsioonidel - Eesti turg kasvab, meie autopark on endiselt suur ning uute autode omanikud on mõistnud oma liisinguvõimelisust," põhjendas Rüütmann Saldole Kommesti tagasiostu.
Rüütmann kinnitas, et Kommest auto oli, on ja jääb ka edaspidi tema keskseks ettevõtmiseks: "Olen investeerinud veel kinnisvarasse, mille olulisemaks projektiks on järgmisel aastal Rakvere piiri äärde valmiv, suuruselt kolmas kaubanduskeskus Eestis - Põhjakeskus."
"Minu hobi, millest aastate edenedes on kujunemas aga suhteliselt mastaapne projekt, on aiandus, täpsemalt Viljandi maakonnas asuv õunakasvatus, mis on paisumas Eesti suurimaks. Mul on lootus, et eestlased eelistaksid välismaise asemel ikka kohalikku õuna," märkis ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Scandagra Eesti AS tegevjuhi Eigo Siimu sõnul on põllumajandusvaldkonna süda koostöö ja vastastikune usaldus. Pärast esimest kümmet kuud ametis tõdeb ta, et sektor on küll keerulises seisus, kuid just nüüd on kõige olulisem seista põllumehe kõrval ja aidata tal raskused üle elada.