Jaga lugu:

Trigon plaanib Gruusiasse investeerida

Trigon Capital on huvitatud otseinvesteeringutest Gruusia põllumajandusse, energiasektorisse ja kinnisvarasse.

Aprilli lõpus kohtus Trigon Capitali juht Joakim Helenius Gruusia rahandusministri Nodar Khaduriga, kellega arutati investeerimisvõimalusi Gruusias. Minister tutvustas ettevõttele Gruusia majanduse arenguid, rääkides muuhulgas maksu- ja tolliseadusandlusest ning valitsuse programmidest põllumajandussektoris. Samuti tutvustas Khaduri, milliseid samme on Gruusia valitsus teinud, et julgustada ja abistada välisinvestoreid.

„See kohtumine tõestas taas, et Gruusia uue valitsuse majanduspoliitika on investoritele atraktiivne,“ ütles Khaduri. „Nad usaldavad riigi valitsust ning on valmis korralikult investeerima reaalmajandusse, sealhulgas põllumajandusse ja väärtpaberituru arendamisse,“ sõnas minister.

Helenius märkis, et Trigoni jaoks on hetkel kõige olulisemad põllumajandus ja hüdroenergia. „Me usume, et Gruusias on nendesse valdkondadesse investeerimiseks head tingimused. Meie visiidi eesmärk on õppida tundma sealseid nüansse. Loodetavasti saame tulevikus Gruusias kindlaid projekte ellu viia,“ lausus Helenius.

Trendi andmetel on Trigon Capital Ida-Euroopa suurim põllumajandusinvestor. Firma esindajad käisid Gruusias sealse riikliku investeerimisagentuuri kutsel.

Jaga lugu:
Seotud lood
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Enimloetud
Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee