Jaga lugu:

Arke Lihatööstus avas uue tootmishoone

Arke Lihatööstus AS avas Põlgaste tsehhi uue tootmishoone. Ehituse maksumus koos projekteerimise ja uue alajaamaga oli ca 6,0 milj. eurot.

Ehituse maksumus koos projekteerimise ja uue alajaamaga oli ca 6,0 milj. eurot. PRIA poolne toetus Eesti Maaelu Arengukava meetme 1.6 raames on 1 682 672 eurot. Ülejäänud osa ehitusest valmis SEB laenu ja omavahendite kaasabil.

Hoone projekteeris ROK-Projekt OÜ, peatöövõtja oli Vilcon Ehitus OÜ, tapaosakonna tehnoloogia projekteeriti ja ehitati Veikand AS koostööpartneri  UAB Levosa poolt, ehitusjärelvalvet teostas Tõnu Jõgi Inseneribüroo.

Vaata fotosid:

 

Alates tootmishoone ehituse algusest 2012.a. märtsist on Arke Lihatööstuse töötajate arv kasvanud 85 töötajalt tänaseks 105 töötajani ehk siis tänu investeeringule on juurde tekkinud 20 töökohta. 

Arke Lihatööstus AS on kodumaisel kapitalil põhinev lihatööstus, millel täitus käesoleva aasta märtsis 20. -nes tegevusaasta. Arke Lihatööstus AS põhitegevusalaks on liha ja lihatoodete tootmine, k.a. tapamaja tegevus. Ettevõte kasutab kaubamärki KARNI.

Arke Lihatööstuse 2012.a. käive oli 7,7 milj. eurot, 2013.a. käibeks planeeritakse ca 9, 0 milj. eurot.

Foto: Arke Lihatööstus AS
Jaga lugu:
Seotud lood
PÕLLUMAJANDUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad põllumajanduse uudised igal nädalal enda postkasti.

Pollumajandus.ee toetajad:

Enimloetud
Meelika Sander-Sõrmus
Meelika Sander-Sõrmuspollumajandus.ee juhtTel: 555 33 789meelika@pollumajandus.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee