Eesti tootjad Riia toidumessil

4. - 7. septembrini kestab Läti pealinnas Riias 19. rahvusvaheline toidu-, tehnoloogia – ja pakendimess Rigafood 2014, mida peetakse Baltimaade suurimaks toidumessiks.

Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) korraldab messil taas Eesti tootjate ühisstendi, kus tänavu tutvustavad oma tooteid DGM Shipping, Estonian Spirit, Kadarbiku Köögivili ja Sveba-Dahlen.

Eesti 36ruutmeetrine stend nr D40/E41 asub hallis 2.

EPKK turunduse projektijuhi Marget Viskovi sõnul otsivad Eesti tootjad turgu oma toodetele eelkõige lähinaabrite juures. Estonian Spiriti Moe peenviinavabrik tutvustab messil oma tooteid: viinasid Moe 1886, Moe Mahe 1886 (mahetoode) ja uudistootena Sangaste rukkist valmistatud viina Silver Swan Pure Rye. Need tooted on valmistatud Eesti teraviljast toodetud piiritusest. Kadarbiku Köögivilja tooted on müügil Läti kõigis neljas suuremas jaekaupluste ketis (Prisma, Rimi, Stockman, Maxima). Firma tutvustab messil oma uusi tooteid - sidrunijooki, mandariinijooki ja greibijooki. Lisaks on kaasas veel suur valik erinevaid mahlasid ja smuutisid, mis juba on võitnud lätlaste südamed.

Ootame messi külastama.

Lisainfo: EPKK turunduse projektijuht Marget Viskov, tel 59190778, e-post: marget@epkk.ee

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised