FOTOD: Valtra uus traktor meelitas põllumehed kohale

Taure AS tutvustas eile Tartus põllumeestele uut Valtra T-seeria neljanda põlvkonna traktorit. Uut mudelit oli uudistama tulnud pea 100 põllumeest.

Claid Sakson Clahel OÜst hindas masina juures igapäeva hoolduse lihtsust. „Visuaalselt saab kiirelt ja lihtsalt asja kontrollida. Vaateaknad hüdraulika- ja käigukastiõlile on mugavalt jälgitavates kohtades, hüdrovoolikuid on kerge ühendada ja lahti haakida,“ kommenteeris Sakson.
Sama meelt oli ka Renaldo Mark, leides, et uuel mudelil on lihtsam jälgida armatuurlaual näidikuid, mis paistavad rooliratta tagant selgemalt välja. Mees kiitis traktori uudset disaini ja soovis väga proovida traktorit töös.
Paul RiispereleTormi talust meeldis uus, avaram kabiin ja suurepärane väljavaade. Samuti uudne, lihtne ja mugav jõuülekande Joystick juhtimine.

T-seeria mudelitel on võimsust 155 kuni 250 hj ja pöördemomenti kuni 1000 Nm, võimaldades varasemaga võrreldes nõudlikumate ülesannete täitmist. Uus T-seeria on saadaval nelja erineva mudelina: Direct, Versu, Active ja HiTech, millest viimane saabub tootmisse 2015. aastal. Direct, Versu ja Active mudelite tootmine on juba alanud

Vaata fotosid eilsest üritusest:

 

Taure AS on Soome traktoritehase Valtra OY AB esindaja Eestis alates 1992 a. Tänaseks on ettevõte tarninud Eestisse üle 1300 Valtra traktori.

Vaata lisa: www.valtra.ee

Galerii

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised