Alltech omandas Iirimaa juhtiva farmilahenduste tootja Keenan`i

Keenan`i söödamikser
Keenan`i söödamikser (InTouch tehnoloogiaga), tuntud farmides ka kui “roheline...

Alltech nõustus üle võtma Iirimaa juhtivaima põllumajanduslahendusi pakkuva ettevõtte Keenan. Keenan, nüüd osa Alltech`i perekonnast, on omakorda 14. ettevõte, mis alates 2011 aastast on Alltech`iga liitunud.

 “Keenan grupp on Alltech`i sõber juba aastaid. See on lugu kahe suure Iiri, globaalselt mõtleva ettevõtte ühinemisest. Iirlasena, on mul väga hea meel tervitada tulemast Keenan`i meie perekonda, sest koos saame pakkuda parimaid tehnoloogilisi lahendusi meie rahvusvahelistele klientidele,” ütles Dr Pearse Lyons, Alltech`i asutaja ja president. “Alltech`i teaduslik innovatiivsus ning Keenan`i tugevus tootmises ja tehniline oskusteave annab meie klientidele võiduka eelise olemaks põllumajanduslikus tootmises efektiivsem ja kasumlikum.”

Alltech`i ja Keenan`i ühine kasvustrateegia hõlmab sööda- ja söötmistehnoloogiaid, parandamaks söödaväärindust ja karja tervist ning söödaratsiooni koostamise edasiarendamist.

“Keenan`i jaoks tuleb ühinemine Alltech`iga väga põneval ajal,” rääkis Alltech`i tegevdirektor Alric Blake. “Otsime alati võimalusi kuidas Alltech`i kaubamärki paremini otse farmeriteni, meie lahendustest otseselt kasusaajateni viia, olgu nad siis taime- või loomakasvatajad. Teadus ja tehnoloogia on meie tegemiste eesliin. Keenan`i liitumine tugevdab meie võimalusi toomaks söötmislahendusi otse farmi!”

Keenan`i peakontor jätkab oma senises asukohas Borris, Co. Carlow, Iirimaal. Alltech ja Keenan üheskoos, annavad Iirimaal tööd peaaegu 300-le inimesele, ülemaailmselt aga ligikaudu 5000-le.

MIS ON MIS: Alltech

Asutatud 1980. aastal Iiri ettevõtja ja teadlase Dr. Pearse Lyons`i poolt, on Alltech juhtivaimaid loomatervishoiu ettevõtteid maailmas, mille edu põhineb teaduslikul innovatsioonil. Üle maailma, ligi 100 tootmishoonet, teeb Alltech`ist suurima eluspärmi ja orgaaniliste mineraalide töötleja ja tootja ning Kentucky`s USA asuv vetikate tehas on esimene sellesarnane globaalsel turul. Ettevõtte ACE printsiip on aluseks loomaks lahendusi, mis on ohutud loomale (Animal), tarbijale (Consumer) ning keskkonnale (Environment) - eesmärki aitab ellu viia ligikaudu 5000 töötajat üle maailma.

Alltech on ainus eraomandis olev ettevõte TOP 5 loomatervishoiu ettevõtete seas. Siin peitubki Alltech`i eelis konkurentide ees- kiire kohanemisvõime vastavalt kliendi vajadustele ning võime jääda kindlaks teaduslikele uuendustele ning pikaajalistele eesmärkidele.

Osale arutelus

Põllumajandus.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Pollumajandust sotsiaalmeedias

RSS

Põllumajandus.ee toetajad:

Valdkonna töökuulutused

Uudised